درباره انجمن

در اینجا اطلاعات مفیدی را در مورد تاریخچه، فعالیت ها، برنامه های انجمن می توانید بخوانید.

تاریخچه، فعالیت ها و برنامه ها

انجمن دوبله و گویندگی شیراز با شماره 2146 در سال 1391 به صورت رسمی ثبت شد و ابتدای سال 1392 با حضور هنرمندان ملی ایران از جمله استاد چنگیز جلیلوند و حامد بهداد و مسؤولان به صورت رسمی گشایش یافت.

انگیزه های تشکیل این انجمن و برنامه ها و اهداف به شرح زیر به مرور زمان به توسعه همه جانبه رسید:

مرحله آموزش های تخصصی تا تولید حرفه ای

انجمن با این نگاه طراحی و تعریف شده است که بدان واسطه مشتاقان فعالیت در عرصه دوبله و گویندگی به طور کامل آماده فعالیت در این زمینه شوند.

چراغی به سوی آینده
ما با بررسی نیاز‌های اصلی بخش گویندگی و لزوم توسعه کمی و کیفی فعالیت ها در استان، برنامه ریزی جامعی را در زمینه پرورش علاقمندان انجام داده ایم.

توسعه ملی و بین المللی
همکاری های گسترده با نهادهای مختلف برای معرفی فرهنگ و هنر ایرانی از طریق هنر صدا در راستای قوانین جاری کشور از مسیرهای مهم حرکت ما به سوی ارتقای سطخ فعالیت های مان است.

فعالیت در حوزه های مختلف
فعالیت های تخصصی انجمن دوبله و گویندگی در حوزه های دوبله فیلم و انیمیشن، برنامه سازی، گویندگی تیزر، مستند و اجرای صحنه ای گسترده شده است. برای آشنایی بیشتر نهادها و علاقمندان با نوع و نحوه فعالیت های انجمن بخش گزارش های تصویری و نمونه کارها در سایت فعال است.

مرکز منحصر به فرد
انجمن دوبله و گویندگی شیراز به عنوان نخستین و تنها مرکز رسمی-تخصصی دوبله و گویندگی در جنوب کشور، مرکز منحصر به فرد این رشته در این منطقه کشور محسوب می شود.

نگاه حرفه ای
در تمام برنامه های انجمن، نگاه حرفه ای به سمت و سوی فعالیت های خلاقانه دیده می شود و نهادینه شده است. فعالیت های آموزشی نیز به همین شکل است.

ارتباط پیوسته
بخش پذیرش سفارش انجمن همواره آماده دریافت پیشنهادات کاری است. همچنین بخش انتقادات و پیشنهادات نیز آمادگی دریافت نظرات علاقمندان را دارد.

 

روابط عمومی: 09039835333

نشانی: شیراز - خیابان قصردشت

بخش های مهم

خبرنامه

عضو خبرنامه سایت ما شوید و از اخبار جدید سایت در کمترین زمان مطلع شوید