داستان ضحاک در رادیو نمایش

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، این سریال رادیویی در ۶ قسمت تولید شده است و داستان آن بر اساس شاهنامه فردوسی توسط بابک صفی خانی به صورت نمایش رادیویی نوشته و تنظیم شده است.
در شاهنامه آمده است : ایرانیان که از ستم‌های جمشید، پادشاه ایران، به ستوه آمده‌اند، به نزد ضحاک می‌روند و او را به شاهی برمی‌گزینند. ابلیس، دستیار ضحاک، دو بوسه بر دوش ضحاک می‌دهد و دو مار از جای بوسه‌ها بیرون می‌جهد. پس از این واقعه ابلیس نسخه‌ای تجویز می‌کند که باید هر روز مغز دو جوان را خوراک مارها سازد تا گزندی به او نرسد و...
سریال رادیویی «ضحاک» با شرکت و کارگردانی میکائیل شهرستانی و با هنرمندی فریدون اسماعیلی، حمید یزدانی، مهرداد عشقیان، محمد آقامحمدی، فاطمه حدادی ، عباس توفیقی،اکبر ملایی، هنگامه محمودی و راضیه مومیوند به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.
این سریال شش قسمتی به تهیه کنندگی محمد مهاجر، صدابرداری علی حاجی نوروزی و افکتوری محمدرضا قبادی فر از پنج شنبه اول اسفند ماه ، ساعت ۱:۳۰ به روی آنتن رادیو نمایش رفته است.


چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده