سبک زندگی حسینی به «روایت هیأت» در شبکه افق

برنامه تلویزیونی «روایت هیئت» با موضوع سبک زندگی حسینی و عاشورایی از سه‌شنبه 11 شهریورماه هر شب روی آنتن شبکه افق می‌رود.

سبک زندگی حسینی به «روایت هیأت» در شبکه افق

برنامه تلویزیونی «روایت هیئت» با موضوع سبک زندگی حسینی و عاشورایی از سه‌شنبه 11 شهریورماه هر شب روی آنتن شبکه افق می‌رود.

برنامه تلویزیونی «روایت هیئت» با موضوع سبک زندگی حسینی و عاشورایی از سه‌شنبه 11 شهریورماه هر شب روی آنتن شبکه افق می‌رود. با توجه به شیوع کرونا و محدودیت‌های مربوط به برگزاری مراسم عزاداری در سال جاری، هیئت‌های مذهبی هماهنگی کاملی با پروتکل‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا داشتند و عزاداران حسینی با رعایت این مسائل، به اقامه عزا پرداختند.

بیان این فرهیختگی در هیئت‌های مذهبی، بخشی از برنامه روایت هیئت را تشکیل می‌دهد. شعار اصلی این برنامه در فصل سوم، «باید تمام زندگی‌ام مثل او شود» است که بر عناصری همچون عقلانیت و معنویت تاکید دارد.

در این میان از اعضای هیئت‌ها و کارشناسان حوزه هیئت دعوت به حضور در برنامه می‌شود تا طی گفت‌وگو با آنها به مسئله سبک زندگی حسینی پرداخته شود. سید محمدجواد ظرافت کارشناس و مجری این برنامه است و قرار است شخصیت‌هایی همچون حجت‌الاسلام پناهیان، رجبی‌دوانی، سیدحسین آقامیری و سیدرضا نریمانی در آن حضور یابند.

میان‌برنامه‌هایی با محوریت استقبال از اربعین، گذری بر اتفاقات دهه نخست محرم امسال و سبک زندگی هم در لابلای این گفت‌وگوها به نمایش در می‌آید.

«روایت هیئت» در 10 قسمت هر شب ساعت 21 به صورت زنده از شبکه افق پخش می‌شود.


چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده