جدید ترین فیلم ون دیزل در گپ فیلم

«بلادشات» که در سال 2018 میلادی ساخته و در سال 2020 اکران شده، دربارۀ  رِی گریسون تفنگدار نیروی دریایی آمریکا است که پس از رهبری عملیاتی موفق در یکی از شهرهای کشور کنیا، برای گذراندن تعطیلات با همسرش جینا به شهری ساحلی در ایتالیا می رود. چند مزدور او و همسرش را می ربایند. هنگامی که ری حاضر نمی شود دربارۀ عملیات مومباسا اطلاعات بدهد، رئیس مزدورها او و همسرش را می کشد. مدتی بعد دکتر امیل هارتینگ با استفاده از یک تکنولوژی پیشرفته ری را زنده می کند و اسمش را بلادشات می گذارد. ری از آزمایشگاه دکتر هارتینگ در کوالالامپور فرار می کند و می کوشد با توانایی فوق انسانی که به دست آورده قاتل همسرش را پیدا کند. 

به نقل از سایت پارسی گویان، این فیلم به سرپرستی حسین خداداد بیگی برای پخش در گپ فیلم دوبله شده است. دوبلورهای این اثر عبارتند از: شایان شام بیاتی (وین دیزل / ری – بلاد شات)، همت مومی وند (گای پی یرس / دکتر هارتینگ)، مریم رادپور (ایزا گونزالز / KT)، مریم بنایی (تالولا رایلی / جینا)، حسین سرآبادانی (/ جیمی دالتون)، حمیدرضا رضایی معینی (یوهانس هاکور یوهانسن / نیک باریس)، سعید مقدم منش (لامورن موریس / ویلفرد ویگَنز)، حمیدرضا مقامی (الکس آنلوس / باریس مِرک) ، امیرمحمد صمصامی (سیدارت داناجِی / اریک)، نیما نکویی فر (توبی کِبِل / مارتین)، ابوالفضل شاه بهرامی (الکس هرناندز / تیبز)، بابک اشک بوس (مِرک 1)، علی رضا ناصحی (مِرک 2)، محمد بهاریان (اپراتور مرد)، نغمه عزیزی پور (اپراتور زن) و شهریار ربانی (ستوان) 

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.