برگزیدگان مرحله اول آزمون استعدادیابی دوبله (نیمه دوم بهمن 1398 تا هفته اول تیر 1399)

برگزیدگان مرحله اول آزمون استعدادیابی دوبله (نیمه دوم بهمن 1398 تا هفته اول تیر 1399)

با یاری خداوند، فهرست برگزیدگان مرحله اول آزمون استعدادیابی دوبله (نیمه دوم بهمن 1398 تا هفته اول خرداد 1399) جهت پذیرش عضو مقدماتی، تربیت و پرورش آنان و درنهایت عضویت و تولید حرفه ای به شرح زیر اعلام می شود.

بر این اساس شرکت کنندگان محترم بر اساس فهرست گروه بندی شده زیر بایستی طبق اعلام انجمن برای انجام مرحله دوم آزمون (عملی در استودیو) در تاریخی که از طریق پیامک و ایمیل اعلام خواهد شد، حضور پیدا کنند.

 

در صورتی که نام شما در فهرست گروه های سه گانه قرار دارد، برای شرکت در مرحله دوم به لینک زیر بروید:

لینک شرکت در مرحله دوم

 

گروه الف)

  1. نجمه انصاری نیک
  2. میثم مهدی بیرقدار
  3. احسان دهقان
  4. زهرا قاسمی
  5. محمد کشتکار
  6. مریم دشتستانی
  7. سارا ستوده نیا
  8. مریم حیاتی پور
  9. مریم عسکری
  10. عاطفه ارزانی بیرگانی
  11. ریحانه ارزانی
  12. سیده فاطمه علوی
  13. نگین درمکنون
  14. شهرزاد شمس عالم
  15. فائزه گلکار
  16. عطیه افشاریان
  17. راضیه خرم
  18. آرش عبداللهی
  19. سعید قاسمی
  20. علی رضائی
  21. علی نظامی
  22. فهیمه یوسفی
  23. هدی شادمند
  24. مریم فاضلی
  25. الهام بیژن تاش
  26. زهرا نورسیده
  27. پریسا شهبازی
  28. سیده سارا قانعیان
  29. زهرا سادات عنا
  30. زهرا حسین پور اصطهباناتی
  31. محدثه آقابیگی
  32. محمد نبی خسروی خافتری
  33. علیرضا نظرعلی
  34. سوسن پرویزی
  35. محمدمهدی صابری
  36. نازنین تربیت نوبری
  37. مریم زمزم
  38. مریم فلاح امیرآبادی

 

گروه ب)

  1. مریم ساکت
  2. پویان بهروزی مقدم
  3. مریم شکوهی فر
  4. مرجان دالوند
  5. محمدرضا بهادری
  6. طاهره رفیعی
  7. مرضیه سلطانی
  8. سمیرا برزگر
  9. پریا رییس علیزاده
  10. مریم زارعی
  11. مهسا کیفرگیر
  12. مرضیه زارع
  13. مرضیه کهن
  14. طاهره مظلومي
  15. حانیه زارع
  16. سارا زارعی
  17. طاهره شكيبا
  18. پریا محمودآبادی
  19. فاطمه زارع
  20. فاطمه طهماسبی
  21. ملیکا جوکاری

 

گروه ج)

  1. راضیه شکوهی فر
  2. کیمیا کامکار
  3. نسترن آهنربایی
  4. فاطمه آریامنش
  5. تهمینه عمادی
  6. زهرا شهبازی
  7. سعیده عرشی
  8. مریم بردبار
  9. صبا پیروی راد
  10. الهام خانلری
  11. مرضیه همایون
  12. عاطفه صفاری
  13. طیبه امیدواری
  14. علیرضا نجفی
  15. فاطمه مستوری
  16. نفیسه امیرزاده
  17. ریحانه پناهی پور
  18. لاله اسدی
  19. گلرخ دیداری
  20. مرضیه قدم
  21. وحید توکلیان
  22. شهربانو باقری
  23. الهام ممتازان
  24. فاطمه میرزایی
  25. فاطمه مظفری
  26. حمیده قاسمی

 

* ارسال های ناقص (شرکت کننده فقط یک متن را خوانده است) یا دارای مشکل (فایل صدا باز و اجرا نشده است) و یا متن غیر مرتبط ارسال کرده است و دوباره صدای خود را باید ارسال کنند:

  1. سپیده خوشاب
  2. حسین کریمی
  3. آریا گرمسیری
  4. معصومه خطایی
  5. نوید کمالی فر
  6. سوگند یعقوبی
  7. تندیس بنان خورشید
  8. ماندانا خواجه
  9. اشکان لطفی
  10. زکیه مهرپرور
  11. ثریا دوستی

 

 "نفراتی که نام آنان در فهرست وجود ندارد، به منزله عدم پذیرش است."

***

توجه!***توجه!***توجه!

توضیحات تکمیلی

پذیرفته شدگان محترم به موارد زیر به دقت توجه فرمایند:

1. پذیرفته شدگان مرحله اول، منتظر اعلام زمان مرحله دوم تست که به صورت عملی در استودیو برگزار خواهد شد، بایستی باشند.

2. اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پبامک انجام می شود.

3. زمان اعلام زمان مرحله دوم بر اساس فهرست گروه بندی حداکثر تا ده روز کاری از زمان اعلام نتایج خواهد بود.

4. در هر روز فقط 20 نفر در ساعات مختلف به صورت تک تک با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی اعم از استفاده از مواد ضدعفونی، ماسک، دستکش و پوشش پلاستیکی کفش در مرحله دوم شرکت خواهند کرد.

5. مدت زمان تست برای هر نفر حداکثر حدود 5 دقیقه خواهد بود که هر 5 نفر با رعایت دقیق فاصله فیزیکی در محل انتظار و به صورت تک تک در استودیو حضور می یابند.

 


چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.