برگزیدگان مرحله اول آزمون استعدادیابی دوبله (تا تاریخ 25 دی ماه 1399)

برگزیدگان مرحله اول آزمون استعدادیابی دوبله (تا تاریخ 25 دی ماه 1399)

با یاری خداوند، فهرست برگزیدگان مرحله اول آزمون استعدادیابی دوبله انجمن دوبله و گویندگی شیراز مربوط به 5 تیر تا 25 دی ماه 1399 جهت پذیرش عضو مقدماتی، تربیت و پرورش آنان و درنهایت عضویت و تولید حرفه ای به شرح زیر اعلام می شود.

 

در صورتی که نام شما در فهرست گروه های سه گانه قرار دارد، بعد از خواندن دقیق توضیحات، برای شرکت در مرحله دوم به لینک زیر بروید:

لینک توضیحات شرکت در مرحله دوم آزمون استعدادیابی دوبله

 

 درجه الف:

  1. عاطفه صابری
  2. فاطمه نوروزی آبسردی
  3. هانیه السادات شریفی سعدی
  4. نواب روشن
  5. رامینا باغبان باشی
  6. افسانه ولی زاده
  7. آناهید کریمی
  8. آیدا احمدی

 

درجه ب:

  1. فاطمه طباطبایی
  2. مهرناز بانشی
  3. هستی زارعی
  4. آندریا اژدهاکش
  5. امیرمحمد صنایعی کرمانی
  6. زینب ارودا
  7. مهشاد رستمی
  8. ملیکا فرحبخش
  9. حسن امینی
  10. اشرف السادات فاطمی حسن آبادی
  11. حسین رئوفی ترشایه
  12. سهیلا نوری
  13. سحر غلامی
  14. بهزاد دایی چین
  15. مریم اکبری جو
  16. منصوره زارع
  17. نازنین برشان تشنیزی
  18. اعظم غفاری فرد
  19. مهسا ممتحن
  20. مریم عسکری
  21. آلما احمدپور
  22. هدی اسماعیلی
  23. زهره باباخانی
  24. یلدا مشایخ
  25. امنه جهاندیده
  26. خدیجه نیرو
  27. میلاد محمدی
  28. فاطمه کوهستانی
  29. مارال مهدی پور
  30. فرزانه بلوری
  31. زهرا حسین پور
  32. ساناز نظری
  33. پریزاد خضری
  34. شیدا جاویدی
  35. فاطمه شیروانی شیری
  36. امیررضا شکاری
  37. حدیث پورطالبی
  38. نیایش سلیمی
  39. مرضیه رجایی
  40. هستی زارعی

 

درجه ج:

  1. ابوالفضل جودکی
  2. حسین گلشن
  3. علی درستکار
  4. راضیه رحیمی
  5. فاطمه لیراوی دیلمی
  6. علی زارع
  7. سارا محمدی
  8. فاطمه سعادت خواه
  9. بهار لیریایی
  10. مهتاب مصلی نژاد
  11. زهرا بهزادي
  12. شیما آسایشیان
  13. غزل نامداری
  14. شیوا زنگنه
  15. ستایش ثوامریون
  16. زکیه بهرامی
  17. زهرا قنبری مهارلو
  18. زهرا شریفی
  19. احمد چروم
  20. فاطمه آقائی
  21. الهه مشایخ
  22. محمدمهدی موروزی
  23. احسان اعتدالی
  24. سیده زهرا رشیدی
  25. امیر رزمخواه
  26. محمدرضا مستقرپور
  27. فاطمه کشاورز
  28. زهره دهقان
  29. شکیبا رضایی
  30. ثریا دوستی
  31. محمدمهدی بخشی
  32. رکسانا قاسمی
  33. محمد محمودی
  34. شهناز مریخ فرودی
  35. فاطمه کشاورزی
  36. زهرا جلالی
  37. محبوبه کرمانی زاده
  38. فاطمه استوار بکیانی
  39. فاطمه کشاورز
  40. مهرناز بانشی

 

**فایل ناقص یا نامرتبط:

ارسال های ناقص (شرکت کننده فقط یک متن را خوانده است) یا دارای مشکل (فایل صدا باز و اجرا نشده است) و یا متن غیر مرتبط . این گروه از افراد دوباره صدای خود را باید ارسال کنند:

  1. فاطمه یوسفی
  2. دزودلا ابازونن
  3. نرجس سلطانی
  4. محدثه فریبرز نژاد
  5. زهرا نصیری آزاد
  6. مهسا عمادی
  7. محمد امین خسروی
  8. فرخنده مهرابی
  9. زهرا درویشی
  10. زهرا کشاورز
  11. محمد محسن نجفی
  12. نرگس صادقی
  13. پرنیا صادقی
  14. سمانه صداقت
  15. فاطمه نامجو
  16. آیلین دری
  17. فاطمه زارع
  18. علی فلاحتی

 

 "نفراتی که نام آنان در فهرست وجود ندارد، به منزله عدم پذیرش است."

***

توجه!***توجه!***توجه!

توضیحات تکمیلی

پذیرفته شدگان محترم به موارد زیر به دقت توجه فرمایند:

  1. پذیرفته شدگان مرحله اول، منتظر اعلام زمان مرحله دوم تست که به صورت عملی در استودیو برگزار خواهد شد، بایستی باشند.

(این مرحله در حال حاضر به دلیل شرایط بهداشتی و کرونا به صورت آنلاین و غیرحضوری و از طریق سایت که لینک مربوطه در بالای همین مطلب قرار دارد، قابل انجام است، بنابراین برگزیدگان محترم بلافاصله بعد از اعلام نتایج مرحله اول با مراحعه به لینک مربوطه نسبت به شرکت در مرحله دوم می توانید اقدام نمایید.)

  1. مهلت شرکت در مرحله دوم: تا 30 دی ماه 1399
  2. اعلام نتایج نهایی: حداکثر یک هفته بعد از پایان مهلت شرکت در مرحله دوم تست

چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.