درباره انجمن

آن چه بایستی در مورد ما بدانید

Text
 
تاریخچه مختصر انجمن

انجمن دوبله و گویندگی شیراز با شماره 2146 در سال 1391 به صورت رسمی ثبت شد و ابتدای سال 1392 با حضور هنرمندان ملی ایران و مسؤولان به صورت رسمی گشایش یافت.

از مرحله آموزش های تخصصی تا تولید حرفه ای در انجمن طراحی و تعریف شده است که بدان واسطه مشتاقان فعالیت در عرصه دوبله و گویندگی به طور کامل آماده فعالیت در این زمینه شوند.

چراغی به سوی آینده

ما با بررسی نیاز‌های اصلی بخش گویندگی و لزوم توسعه کمی و کیفی فعالیت ها در استان، برنامه ریزی جامعی را در زمینه پرورش علاقمندان انجام داده ایم.

توسعه بین المللی

همکاری های گسترده با نهادهای مختلف برای معرفی فرهنگ و هنر ایرانی از طریق هنر صدا از راهکاری حرکت ما به سوی ارتقای سطخ فعالیت های من است.

نمایش نمونه کارها

برای آشنایی بیشتر نهادها و علاقمندان با نوع و نحوه فعالیت های انجمن بخش گزارش های تصویری و نمونه کارها در سایت فعال است.

مرکز منحصر به فرد

انجمن دوبله و گویندگی شیراز به عنوان نخستین و تنها مرکز رسمی-تخصصی دوبله و گویندگی در جنوب کشور، مرکز منحصر به فرد این رشته در این منطقه کشور محسوب می شود.

نگاه حرفه ای

در تمام برنامه های انجمن، نگاه حرفه ای به سمت و سوی فعالیت های خلاقانه دیده می شود و نهادینه شده است. فعالیت های آموزشی نیز به همین شکل است.

ارتباط پیوسته

بخش پذیرش سفارش انجمن همواره آماده دریافت پیشنهادات کاری است. همچنین بخش انتقادات و پیشنهادات نیز آمادگی دریافت نظرات علاقمندان را دارد.

logo-samandehi

خبرنامه انجمن دوبله و گویندگی شیراز

با عضویت در خبرنامه انجمن، از آخرین اطلاعات و اخبار ما در کمترین زمان می توانید آگاه شوید.