فعالیت ها

 

 

مقدمه:

انجمن دوبله گویندگی شیراز از همان ابتدای تأسیس، هدف اولیه خود را در راه تربیت و پرورش علاقمندان و سپس توسعه فعالیت های تولیدی در حوزه های مختلف با استفاده از افراد آموزش دیده بنا نهاده بوده است. با توجه به این که متأسفانه در شهرستان ها از جمله شبراز هیچگاه فضای حرفه جدی، تخصصی و حرفه ای دوبله و گویندگی فراهم نبوده و هیچ مدرسی در این زمینه در شهرستان های غیر از تهران وجود نداشته است، انجمن زیربنای فعالیت را آموزش با استفاده از مدرسان و پیشکسوتان ملی و سپس تولید بنا نهاد. 

تولید بر محور کیفیت:

در تولیدات انجمن، همواره کیفیت بر کمیت ارجح بوده است، بنابراین در این راستا دقت نظر و توجه به مرحله زمانی مناسب در تولید همواره مورد توجه بوده است.

 

تولیدات و برنامه ها:

تولیدات دوبله در حوزه فیلم و انیمیشن با کسب مجوز از نهادهای زیربط و نمایش آن در سالنن های بزرگ و کوچک سینما از جمله آثار برجسته جهانی همچون شش ابر قهرمان، درون و برون، زوتوپیا و ...، دوبله زنده با هدف ایجاد انگیزه در پرورش یافتگان انجمن و همچنین نگاه آموزشی، تولید محتوای صوتی و تصویری از جمله رادیو شبآوا و شبکه هشت، همکاری با صدا و سیمای مراکز استان ها و مراکز پخش فیلم، حضور در جشنواره فیلم فجر شیراز با نمایش فیلم های مستند دوبله شده در انجمن، برگزاری نشست ها و کارگاه های تخصصی و آموزشی از جمله با حضور هنرمندان، منوچهر والی زاده، منوچهر اسماعیلی، ناهید امیریان، چنگیز جلیلوند، اصغر همت، اردشیر منظم، افشین زی نوری و ... از فعالیت های مهم این انجمن در این سال ها بوده است.


چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده