دوبلورها به دنبال اسرار «باغ مخفی»

فیلم «باغ مخفی» با دوبلۀ سارا جعفری منتشر شد.

دوبلورها به دنبال اسرار «باغ مخفی»

فیلم «باغ مخفی» با دوبلۀ سارا جعفری منتشر شد.

فیلم «باغ مخفی» با دوبلۀ سارا جعفری منتشر شد. این اثر که بر اساس رمانی نوشتۀ فرانسس هاجسون برنت ساخته شده درباره دختری به نام مری است که در سال 1947 میلادی نیروهای انگلیسی او را در خانۀ والدینش در هند بریتانیا پیدا می کنند. مری به خانۀ عمویش لرد آرچیبالد کریون در یورک شایر انگلستان فرستاده می شود. او که پدر و مادرش در زمان زنده بودن نادیده اش گرفته اند، به دختری عصبی با احساسات سرکوب شده تبدیل شده است. هنگام ورود به عمارت به خانم مدلاک سختگیر، خدمتکار عمویش معرفی می شود. به مری دستور داده می شود که در محدودۀ اتاقش بماند و عمارت را جستجو نکند اما او به این دستور توجه نمی کند... .

بنابر گزارش پارسی گویان گویندگان منتخب مدیر دوبلاژ «باغ مخفی» (The Secret Garden) این افراد بوده اند: پانته آ رهنمون (دیکسی اجریکس / مری)، حمیدرضا آشتیانی پور (کالین فرث / لرد کریون)، مهوش افشاری (ایدن هِیهرست / کالین)، سارا جعفری (جولی والترز / خانم مدلاک)، ارغوان افراسیاب (سونیا گاسوامی / آیا)، لادن سلطان پناه (آیسیس دیویس / مارتا)، محمدعلی جان پناه (امیر ویلسون / دیکُن)، محمدرضا فصیحی نیا (پدر مری)، نسرین اسنجانی (مادر مری) و علی رضا اوحدی (افسر)

 این اثر 99 دقیقه ای که در سال 2018 میلادی ساخته شده برای گپ فیلم دوبله شده است. مترجم و صدابردار دوبله به ترتیب پریسا سجادی و علی مطلق بوده اند.

 

چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده