رونمایی، اکران و دوبله زنده انیمیشن شیرشاه۲ توسط دیجیتون

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی دیجیتون، دیجیتون به عنوان اولین و کامل ترین سرویس تماشای آنلاین انیمیشن از اکران و دوبله زنده انیمیشن شیرشاه ۲- The Lion King II برای اولین بار با همکاری باغ کتاب تهران رونمایی می کند.
شیرشاه ۲ به مدیریت دوبلاژ احسان مهدی مجری شبکه کودک و با گویندگی هوتن شکیبا در نقش اسکار، زیبا کرمعلی در نقش نالا، مهدی قاسمی در نقش تیمون، زازو در نقش حامد مدرس و سیمبا در نقش احسان مهدی دوبله زنده و رونمایی می شود.
انیمیشن شیرشاه ۲ به عنوان یکی از ۱۰ انیمیشن های برتر دنیا و محصول کشور آمریکا و در سال ۲۰۱۹ بر پایه انیمیشن های دیزنی به صورت لایو اکشن ساخته شده است. شیرشاه ۲ انیمیشنی ویدئویی در سبک ماجرایی،خانوادگی و موزیکال دنباله انیمیشن شیرشاه محصول سال ۱۹۹۴ است. 
انیمیشن شیرشاه ۲ به صورت واقعیت مجازی ساخته شده و داستان آن در مورد سیمبا، پادشاه جنگل است که پس از مرگ پدرش خود را مقصر می داند و از پذیرفتن مسئولیت های سلطنت سرباز می زند. داستان انیمیشن شیرشاه ۲ از جایی شروع می شود که شیری بنام سیمبا فکر می کند که مقصر مرگ پدرش است، برای همین تصمیم به این می گیرد تا برای جلوگیری از آینده ای که در انتظارش است یعنی همان پادشاهی، مکان خود را ترک کند. با گذشت زمان برای اثبات شهامت خود جایی را که به آن آمده ترک کرده و به دنبال حادثه جویی رفته که در این بین با دو شخصیت با نام های پومبا و تیمون رو به رو شده و با شکل دیگری از زندگی آشنا می شود تا اینکه اتفاقات دیگری درادامه می افتد. 
دیجیتون علاوه بر ارائه سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن، به منظور فراهم کردن اوقات فراغت مناسب برای کودکان و نوجوانان مجموعه رویدادهای ویژه کودکان و علاقه -مندان به انیمیشن و کارتون را برگزار می کند. اکران به روزترین انیمیشن های دنیا همچون فروزن ۲، داستان اسباب بازی ۴ و ... از برنامه های این رویدادها است که به صورت مستمر برای کودکان و علاقه مندان انیمیشن برگزار می شود.
انیمیشن شیرشاه ۲ در بهمن ماه ۹۸، توسط استودیو نماهنگ، استودیو اختصاصی دیجیتون با مدت زمان ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه دوبله اختصاصی شد و اکنون برای اولین بار آماده ی رونمایی و دوبله زنده است.
رونمایی انیمیشن شیرشاه۲ در روز جمعه ۲ اسفندماه ۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در باغ کتاب تهران به نشانی: بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب ‏تهران-سالن شماره ۸ با حضور گویندگان مطرح این انیمیشن و حضور گرم علاقه مندان برگزار خواهد شد.

چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده