روایت مهرداد صدیقیان و مونا زندی از فیلمی که ۱۵سال توقیف شد

روایت مهرداد صدیقیان و مونا زندی از فیلمی که ۱۵سال توقیف شد

مهرداد صدیقیان که در ۱۶سالگی در فیلم توقیف شده «عصر جمعه» بازی کرده بود از توقیف ۱۵ساله این فیلم که با موضوع تجاوز ساخته شده است نوشت.

در بخشی از این یادداشت صدیقیان نوشته است: «همیشه افکار کهنه و بیمنطق آرزوهای آدمها را از بین می برند و شاید برای برای همیشه آتش استعداد و توانایی آدمها را خاموش کنند. فیلم «عصر جمعه» که امروز وارد شبکه خانگی شد، همان فیلمیه که مدیران آن زمان اجازه پخشش را به ما جوون های با انگیزه ندادند. فیلم عوض نشده  پس چی عوض شده؟ افکار مدیران فعلی عوض شده؟ مونا زندی ها و مهرداد های زیادی قربانی کج فهمی‌ها شدند...منصفانه نیست.»

«عصر جمعه» به کارگردانی مونا زندی حقیقی اولین فیلمی است که مهرداد صدیقیان به عنوان نقش اصلی در آن جلوی دوربین رفته و در کنار رویا نونهالی به ایفای نقش پرداخته است.

به گزارش خبرآنلاین مونا زندی حقیقی کارگردان این فیلم هم نوشت: «عصر جمعه ۱۷ سال پیش نوشته شد، ۱۶سال پیش ساخته شد، ۱۵سال پیش در جشنواره درخشید و ۱۴سال توقیف شد. حالا کمپین سکوت نکنیم راه افتاده و خدارا شکر که سکوت شکسته شد. «عصر جمعه» هم بالاخره مجوز نمایش گرفت.»


چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده