برگزیدگان آزمون استعدادیابی دوبله (از تاریخ 15 بهمن 1400 تا 25 خرداد 1401)

برگزیدگان آزمون استعدادیابی دوبله (از تاریخ 15 بهمن 1400 تا 25 خرداد 1401)

با یاری خداوند، فهرست برگزیدگان مرحله اول آزمون استعدادیابی دوبله انجمن دوبله و گویندگی شیراز مربوط به از تاریخ 15 بهمن 1400 تا 25 خرداد 1401 جهت پذیرش عضو مقدماتی، تربیت و پرورش تخصصی آنان و درنهایت عضویت رسمی و انجام تولیدات حرفه ای به شرح زیر اعلام می شود.

نکته: مرحله دوم از مراحل آزمون استعدادیابی حذف شده است. براین اساس اسامی زیر با بررسی دقیق و کارشناسی شده فهرست نهایی محسوب می شود.

 

+ گروه الف:

  1. زهرا صفری
  2. زهرا زارعی
  3. هانیه شب خیز
  4. کریم آقاجری
  5. آزاده نصیری
  6. فاطمه احدی
  7. لیلا جابری
  8. محدثه عبداللهی
  9. هانیه زحمتکش
  10. یاسمن صبوری
  11. الناز میراحمدی
  12. سارا دهقان
  13. مهرنوش فخر زارع

 

+ گروه ب:

  1. سحرناز رخسارپور
  2. سعیده بخشی
  3. سیدمحمدصادق مصباح پور
  4. سیده زهرا جعفری
  5. علیرضا پارسایی
  6. فاطمه اسماعیل پور
  7. فاطمه راستی
  8. ماریا شفیعی
  9. محمد افراشته
  10. محمد شمسی
  11. محمد محمودی
  12. محمد نامداری قره قانی
  13. مرضیه عماد
  14. مریم دوراقی
  15. مریم عسکری
  16. مسعود قاسمی سنجری
  17. مصیب مرادی شاد
  18. مهدی زارعی
  19. مینا نصیری
  20. ندا شریفی
  21. نرگس بخشی پور
  22. نرگس رنجبر
  23. نگین رنجبر
  24. نهال محمودی
  25. هلیا خسروی نیا
  26. یوسف هدایتی
  27. شیما شهریور
  28. آیلار امینی فر
  29. سحر یوسفی قلاتی
  30. ابوالفضل جاودان
  31. الهه دلربا
  32. پیمان بازماندگان
  33. پیمان کرمی
  34. زهرا برگی
  35. سارا بذرافکن
  36. محدثه کاظمی
  37. مریم بدری
  38. آیگین قره قانی
  39. پویا مهران منش
  40. حدیث جعفرنژاد
  41. راضیه یوسفیان
  42. زهرا سخایی
  43. زهرا گورکانی
  44. ژیلا گشتاسبی
  45. ساره محمدی
  46. امین واعظی
  47. فاطمه قربانی

 

+ گروه ج:

  1. سما رضایی
  2. سیده نازنین پورمسیح
  3. اشکان بن شمس
  4. راضیه صلاح
  5. زینب محمدی راد
  6. سپیده فخری
  7. سهیلا ضیایی پور
  8. صدف اعلایی
  9. عسل عباس پور
  10. علیرضا هاشم زاده
  11. فاطمه مهماندوست
  12. فرناز کلایی
  13. کیان ابراهیمی
  14. مائده عمادی
  15. مرضیه همایون
  16. مریم زارع
  17. مریم نصیری
  18. ملیکا رستگار
  19. نسرین طاهری
  20. پروین بیات
  21. پویان بهروزی مقدم
  22. رئوف نمازی فرد
  23. زهرا شیبانی
  24. زهرا مسعودی
  25. ژیلا شیاری
  26. سارا خداپرست
  27. سپیده فخری
  28. سید محمدرضا حمیدی
  29. سیده فاطمه بزرگ زاده
  30. سید میثم هاشمی
  31. صدیقه زارع
  32. عارفه قاسمی
  33. عصمت کریمی
  34. عمادالدین فهیمی
  35. فاطمه خوبیاری
  36. فاطمه دهقان ابنوی
  37. فاطمه صبوری شیرازی
  38. فائزه کریمی
  39. کسری رستمی
  40. محدثه ده بزرگی
  41. مریم اتحادپور
  42. مریم خاکسار
  43. معصومه رنجبری
  44. میثم اکبری باصری
  45. میثم مهدی بیرقدار
  46. ویدا محمدعلی زاده خوب
  47. سحر فخری
  48. افشین مرادیان
  49. الهام میرزایی
  50. پریسا نیک بخشی فرد
  51. راضیه نصیرزاده
  52. زینب اسماعیلی نیا
  53. شعله خسروانی
  54. فاطمه شاهینی
  55. محمد پیشگو
  56. محمدحسین سلیمان زاده
  57. سیده آیدا واحدی مهر

 

+ پذیرش مشروط: 

نکته: استعدادهای اولیه در این افراد دیده شده است که با توجه به آزمون ارایه شده، نیازمند تلاش بیشتری هستند.

  1. ثنا شریف زاده
  2. جهانبخش پارسی مهر
  3. رضا صفرزاده
  4. ریحانه فصیحی
  5. زهرا شهرامی راد
  6. زهرا عباسیان
  7. زهرا نصیری
  8. سحر چگین
  9. سمانه بیضاوی
  10. سمانه مسعودی
  11. سیدامیرمهدی موسوی
  12. فاطمه شهریاری
  13. فروزان کوکبی
  14. فریبا کشاورزی
  15. مژده رزمجویی
  16. فاطمه احمدزاده
  17. مینا مسعودی
  18. نرجس جمشیدیان
  19. زینب غلامی
  20. فاطمه خسروی
  21. فاطمه مجیدی
  22. فايزه اکبرنژاد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

- ارسال فایل غیرمرتبط / ارسال اشتباه (ارسال متون در فایل های جداگانه) / فایل خراب

نکته: افرادی که در این فهرست قرار دارند، حداکثر ظرف سه روز از تاریخ اعلام نتایج، فرصت دارند تا فایل اصلاح شده و درست را ارسال و یک روز بعد نتیجه را در همین صفحه ملاحظه نمایند)

  1. محسن روستا
  2. مریم نمازی
  3. الهام جوکار
  4.  الهام رضایی
  5. آیناز میرزایی نسب
  6. حدیث علیزاده
  7. رضا خانقلی
  8. رقیه بقایی پور
  9. سامان سهرابی
  10. سمیه عباسی
  11. فاطمه جعفری
  12. فاطمه ملکان
  13. کتایون پوررشنو
  14. مجتبی زارع
  15. فرزانه صحرایی
  16. میثم بهجانی
  17. میلاد مقدم
  18. مهسا دلیریان
  19. نسترن زارع
  20. نسرین کریمی
  21. کبری صمدی فر
  22. سهیلا گنج خانلو
  23. مهدی مولایی

 

 "نفراتی که نام آنان در فهرست وجود ندارد، به منزله عدم پذیرش است."

***

توجه!***توجه!***توجه!

توضیحات تکمیلی

پذیرفته شدگان محترم به موارد زیر به دقت توجه فرمایند:

  1. پذیرفته شدگان در جلسه توجیهی مجازی در مورد شرایط و ضوابط انجمن دوبله و گویندگی شیراز بایستی شرکت نمایند که به صورت آنلاین و غیرحضوری تشکیل می شود، 
  2. برای شرکت در جلسه توجیهی آنلاین، به صفحه shiraz.dubbing.live در اینستاگرام درخواست دهید. جهت درخواست، در دایرکت نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را بایستی اعلام نمایید.

توجه:

الف. صفحه اعلام شده با صفحه اصلی انجمن تفاوت دارد. پس لطفاً دقت نمایید که به صفحه اصلی انجمن دایرکت ندهید و فقط به صفحه shiraz.dubbing.live دایرکت دهید.

ب. لینک صفحه (روی عبارت زیر کلیک کنید):

صفحه جلسه توجیهی مجازی ویژه پذیرفته شدگان آزمون دوبله

 

* زمان جلسه توجیهی: شنبه 28 خرداد 1401 - ساعت 21:00 (9 شب)

 

 


چاپ  

انجمن دوبله و گویندگی شیراز

مجمع تخصصی رسمی در حوزه صداپیشگی با هدف تربیت نسل تازه علاقمندان به هنر دوبله و گویندگی و انجام تولیدات حرفه ای

نخستین و تنهـا مرکز معتبر تجمیع صداپیشگان آموزش دیده و با تجـربه در کنار یکدیگــر با انگیزه تولید محتوا و انجـام آثار حرفــه ای

 

logo-samandehi

بخش ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه انجمن ایمیل خود را وارد نمایید.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده